Oferta

Dsc 9419

Nauka czytania - zajęcia 60 minutowe 60 minut

Warianty usługi

Ewelina Ciesielska - WROCŁAW
90 zł REZERWUJ
Agnieszka Dendewicz - WROCŁAW
80 zł REZERWUJ
Sabina Polok - Klimek OPOLE
85 zł REZERWUJ

Opis

Nauka czytania sylabami oparta na badaniach naukowych prowadzona metodą Symultaniczno-Sekwencyjną, dzięki której dzieci zarówno zdrowe jak i te z zaburzeniami potrafią czytać ze zrozumieniem

Zajęcia skierowane zarówno do małych dzieci, które jeszcze nie potrafią czytać jak i do tych większych, które chciały by udoskonalić swoje umiejętności.

W Słówkach prowadzimy naukę czytania innowacyjną metodą, to metoda czytania autorstwa prof. Jagody Cieszyńskiej oparta jest na najnowszych badaniach neuropsychologicznych a także długoletnich doświadczeniach terapeutycznych i  logopedycznych autorki. Głównym założeniem w  metodzie prof. Jagody Cieszyńskiej jest nauka czytania sylabami. Dzieci podczas zajęć poznają sylaby (np. PA PO PU PE PI PY). Sylaby nie są poznawane w izolacji, zawsze nadawane jest im znaczenie, które ułatwia dziecku proces zapamiętania materiału i  przyspiesza naukę czytania. Metoda ta oprócz tego, że jest skutecznym sposobem nabywania umiejętności czytania ze zrozumieniem, dla wielu dzieci okazała się jedyną drogą umożliwiającą rozpoczęcie budowania systemu fonetyczno-fonologicznego.